777 25 95 25 24/7 nonstop linka


Uspořádejte narozeninovou párty pro děti a neohlížejte se na počasí

Uspořádejte narozeninovou párty pro děti

Plánujete svému synovi nebo dceři narozeninovou oslavu, ale nevíte, jak na to? Máme pro vás pár tipů, díky kterým bude příprava jednodušší. Velmi důležitou roli hraje věk dítěte, pro které oslavu pořádáte.

Od něj se totiž bude odvíjet styl celé oslavy - v duchu oblíbené pohádky, komiksového hrdiny a podobně. Stejnou pozornost jako výzdoba si zaslouží také hudba, která by měla korespondovat s tématem oslavy.

Dobrá příprava = polovina úspěchu

Přípravu na narozeninovou párty pro děti určitě nepodceňuje. Promyslete si výzdobu - v jakém bude stylu, jestli ji budete vyrábět sami nebo kupovat… Také vyberte vhodné místo na oslavu. Od jara do podzimu se dá oslava dobře uspořádat venku, ale dejte pozor na rozmary počasí. V dešti se toho moc dělat nedá, proto zajistěte, že se i v případě nepříznivého počasí budete mít kde schovat.

Pro tuto příležitost vám doporučujeme využít právě zahradní párty stany. Nejenže pod nimi bude dostatek místa na sezení, ale dost místa i na tančení a nejrůznější hry. Párty stan je v podstatě modulární systém, který má pevnou šířku, ale jeho délka je nekonečná!

Párty stany představují řešení nejen v dešti, ale také při silném větru, ostrém slunci nebo zimě. Stan můžeme vybavit topením nebo klimatizací, ozvučením, tanečním parketem, bočním opláštěním a dalším příslušenstvím.

Uspořádejte narozeninovou párty pro děti

Jaký je ideální program pro děti?

Nechte svoje dítko, aby si samo vybralo, koho chce na svou narozeninovou párty pozvat. Uvidíte, že pokud tam bude mít svoje nejlepší kamarády, zábava se rozproudí mnohem rychleji. Nespoléhejte se ale jenom na to, že si spolu budou jen tak hrát, to je za chvíli přestane bavit. Vymyslete dětem program.

Děti milují soutěže, hry a překvapení. Rády tvoří a vžívají se do různých rolí, které se pojí s nějakým příběhem. Připravte jim třeba překvapení v podobě "živoucí" pohádkové či komiksové postavy. Vhodný kostým si půjčíte v každé druhé půjčovně.

Občerstvení - zdravé i chutné

Na narozeninové párty pro děti by rozhodně neměl chybět dort pro oslavence a dětské šampaňské. Smiřte se s tím, že vám děti nebudou poslušně sedět u stolu, ale jíst za pochodu. Zkuste jim tedy oblíbené ovoce a mlsy naservírovat trochu jinak, zábavně. Na girlandu zavěste banány a lízátka, bonbony si vyloví z tajuplné krabice, jejíž obsah neznají, další chuťovky dostanou za vítězství v soutěži. Uvidíte, že budete slavit i vy - úspěch!


Plánujete narozeninovou párty pro dospělé? Postupujte podobně, jen s drobnými obměnami.

Pomůžeme vám vybrat vhodný párty stan na narozeninovou oslavu

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Poptejte párty stan

Poptejte párty stan

Pro okamžitou možnost poptávky vyplňte následující údaje. Nebo využijte komplexní objednávku.


Potřebujete party stan? Kontaktujte nás.

Google+

© 2024, partystan.cz s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

X

Přejete si zakoupit party stan, navštivte náš E-SHOP TENTINO.CZ

Mám zájem pouze o PRONÁJEM + PRODEJ

Nahoru ↑