777 25 95 25 24/7 nonstop linka


Svatba venku: jak myslet na všechno a vyzrát i nad počasím

Svatba pod širým nebemKdo by nesnil o romantické svatbě pod širým nebem, kdy si lehký vánek pohrává s nevěstinými šaty. Scéna jako z amerického filmu. V našich středoevropských podmínkách ale musíte počítat s tím, že si s námi počasí zkrátka zahrává. A muselo by vám hodně moc přát, aby zrovna na váš svatební den bylo slunečno, optimální teplota a téměř bezvětří. Je proto lepší nespoléhat se na něj a být připravení na všechny situace.

Rozhoduje prostor a příprava

Svatby pod širým nebem jsou u nás v posledních letech velmi oblíbené. A to se týká jak samotného obřadu, tak i svatební hostiny. Některá místa jsou na obřady připravená - například zámecké zahrady, parky nebo sady. Správa daného prostoru zajistí svatební výzdobu, židle, květiny, popřípadě altánek a podobně. Na vás je potom řešení hostiny, kterou můžete vzít na svá bedra nebo ji svěřit svatební agentuře.

Pokud nemáte k dispozici krytý prostor, kam by se případně svatebčané mohli schovat, vždy doporučujeme využít svatební stany. Stan neslouží jenom pro ochranu před deštěm, jak si mnozí myslí, ale také poskytuje útočiště před ostrým sluncem, obtěžujícím hmyzem a nepříjemným větrem. Počasí je zkrátka věc, kterou na své svatbě venku nijak neovlivníte, ale bohužel vám může zkazit váš velký den.

Svatební hostina Svatební hostina Svatební hostina

Není svatební stan jako svatební stan

Rozhodli jste se tedy, že na své svatbě pod širým nebem chcete mít stan. Teď je důležité, abyste vybrali ten správný. Pro vaši představu - správný stan je takový, který je:

  • dokonale čistý, protože nečistoty a špína nemají na svatbě co dělat
  • pevný, aby odolával i nárazovému větru
  • nepromokavý, který zvládne i přívalový déšť, aniž by vám kapalo do šampusek
  • dostatečně velký, aby měli svatebčané dostatečný prostor a vešel se pod něj třeba i taneční parket

Bohužel ne všechny svatební stany, které máte možnost si v ČR pronajmout, disponují těmito vlastnostmi. Vsaďte proto na reference, jeďte se k dodavateli stanů podívat. Zjistíte například, v jakém jsou stany stavu, jak je majitel skladuje apod. Nenechte si svůj den D ničím zkazit. Svatební stany by vám měly být k užitku, ne vám přidělávat starosti.

Naše svatební stany fungují na principu stavebnice. Jejich velikost tedy můžeme přizpůsobit počtu svatebčanů. Stany z partystan.cz s rezervou splňují veškeré podmínky české normy ČSN EN 13782.

Sháníte svatební stany pro svou agenturu? Máme pro vás zajímavé provize. Stačí, abyste u nás realizovali pronájmy svatebních či jiných stanů.

Svatební stany k pronájmu Svatební stany k pronájmu

Jak ještě vylepšit svatební hostinu

Ano, svatební hostina je hlavně o zábavě, přátelích, jídle a pití, ale tohle všechno se neobejde bez kvalitního zázemí. Proto vám ke svatebním stanům doporučujeme objednat ještě další příslušenství:

Inspirujte se pro svou svatbu venku

Fotka 14

Fotka 13

Fotka 12

Fotka 11

Fotka 10

Fotka 9

Fotka 8

Fotka 7

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Chcete si pronajmout svatební stany? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Poptejte párty stan

Poptejte párty stan

Pro okamžitou možnost poptávky vyplňte následující údaje. Nebo využijte komplexní objednávku.


Potřebujete party stan? Kontaktujte nás.

Google+

© 2024, partystan.cz s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

X

Přejete si zakoupit party stan, navštivte náš E-SHOP TENTINO.CZ

Mám zájem pouze o PRONÁJEM + PRODEJ

Nahoru ↑