777 25 95 25 24/7 nonstop linka


Napsali o nás - FC Hradec Králové A

FC Hradec Králové sdružuje své partnery v tzv. klubu Hradec 100. Pro ně během zápasu zabezpečuje určité nadstandardy ve VIP prostoru. Jelikož stařičký Malšovický stadion nenabízí žádné prostory, kam by se během zápasu „vměstnalo“ až 200 lidí, rozhodlo se vedení klubu, vstupem do Gambrinus ligy, vybudovat VIP prostor v tzv. párty stanu. Na základě tohoto rozhodnutí vedení klubu navázalo kontakt s majitelem společnosti partystan.cz s.r.o. panem Ing. Pavlem Haškem, který VIP stan zabezpečuje na každé utkání Votroků. Tím se také stal jedním z partnerů našeho klubu. Pana Haška jsme požádali o rozhovor.

V létě nebylo na veškerou přípravu, směřující k prvnímu utkání Gambrinus ligy se Spartou Praha, moc času. Jak jste to zvládl?

Na ten červenec mám velmi živé a obzvlášť hřejivé vzpomínky :-) . Potvrdil jsem klubu, že jsme schopní VIP zónu do 36 hodin celou vybudovat. Ráno v  9 hodin bylo ve stínu přes 30 stupňů, odpoledne až 36 st. Celsia. Uvnitř stanu, když jsme dělali interiéry, ukazoval teploměr 56 stupňů. Tiše jsme záviděli lidem na nedaleké plovárně. Vše se stihlo v rámci možností smontovat nejen u Vás v Hradci, ale i u dalších zákazníků. Pracovali jsme 20 hodin denně. Když to srovnám s montážemi ve dvaceti stupňovém mrazu v zimních měsících, kdy praská často i kůže na rukou, byla ta "červencová hradecká sauna" procházkou růžovým sadem...

Jaká je historie Vaší firmy?

Podnikat jsem začal ve svých 21 letech v roce 2001. Tehdy jsem se živil tím, co jsem studoval paralelně na vysoké škole - investičním poradenstvím. Když jsem VŠ ukončil, řekl jsem si, že jsem se již na židlích naseděl dost. Nejsem kancelářský typ a tak jsem šel "do terénu". Koupil jsem první veliký stan, přibral k sobě vlastní rodinu. Tvrdě jsme pracovali a za 6 let jsme z naší rodinné firmy vybudovali jednu z nejrespektovanějších firem v oboru. V nejexponovanějších termínech hlavní sezony jsme již téměř na hranici vlastní kapacity. Razím názor, že jen rodina odvede kvalitní práci, a proto se všech montáží účastním osobně nebo vysílám bratra. Tento přístup si získal velké sympatie u dlouhé řady našich zákazníků, kteří vědí, že nikdy nic neošidíme. Celý náš byznys je založen na velmi přátelských osobních vztazích se zákazníky.

Co všechno dokáže vaše firma zajistit?

Mimo již zmíněných stanů, které jsou různých typů a velikostí nabízíme také pronájem mobilních podlahových systémů, v nabídce jsou také různé typy nábytku a speciální látkové a jiné dekorace. Stany dokážeme vyhřát na velmi příjemnou teplotu v zimním období a naopak vychladit v letních horkých měsících. Pronajímáme podia, taneční parkety, audiovizuální techniku a disponujeme i několika výbornými partnery z oblasti cateringových služeb. Jednoduše, zajistíme jakoukoliv akci na klíč dle přání a možností zákazníků. Pronajímáme plně profesionální stanovou techniku, která má atesty na stabilitu a odolnost vůči sněhovému zatížení, větru a ohni.

Zabezpečujete párty stany a nejrůznější příslušenství na různé akce. Mohl byste fanouškům přiblížit TOP akce, kde vaše stany stály?

Mezi naše stálé zákazníky patří několik velmi zvučných firem zalistovaných na seznamu TOP 100 českého hospodářství, pořadatelé kulturních a sportovních akcí. Obrovským trendem jsou v dnešní době svatby pod stanem. Dokážeme vytvořit ze stanu a interiérových doplňků takové prostředí, které si spletete s hotelovou restaurací. Významnou referencí také je, že se naše malá rodinná firma stala v roce 2009 "Generálním dodavatelem stanů a příslušenství pro české předsednictví v Radě EU." Pod našimi stany pracovali například pan Baroso, Solana, Karel Schwarzenberg a další. Pokud je tedy naše technika dostatečná pro vrcholné bruselské politiky, potom se nemusíme stydět nabídnout ji komukoliv. Nikdo z našich konkurentů nemůže říci, že má "stany s puncem Bruselu....." My ano!

Co všechno s VIP stanem u nás na stadionu zamýšlíte?

Stan včetně variabilního příslušenství si může kdokoliv pronajmout za velmi rozumných podmínek. Podmínkou je jen dohoda všech tří stran.... nájemce, naší firmy a vedení FCHK. Bylo by hříchem, kdyby tak krásný prostor celou dlouhou dobu, kdy není využit ze strany FCHK, zahálel. V této záležitosti se v nejbližší době posuneme dále a začneme tyto VIP prostory komerčně nabízet především svatebčanům a firmám na různá školení a prezentace.

Jak velký jste fanoušek fotbalu? Je klub FC Hradec Králové Vaše „srdeční“ záležitost?

Fotbal je pro mě sportem číslo 1. Do nějakých 20 - ti let jsem ho aktivně hrál. Potom přišlo stěhování, studia a jisté zdravotní komplikace a s fotbálkem byl ámen. Jako správný Východočech jsem Hradečákům vždycky přál. Nikdy jsem nechápal, proč jsou fotbaloví fanoušci našeho kraje vesměs rozděleni na Slavisty a ty z Letné, když téměř všichni na Prahu a všechno pražské nadávají. Pět let jsem žil v Chebu, kde se tehdá hrála první liga, a tak jsem začal jezdit po fotbalech s Unionem. Výlet do Ostravy byl pro Chebáky z titulu letité družby s Baníkem absolutním vrcholem celé sezony. V Ostravě jsem poznal několik výborných kluků a dodnes za nimi na fotbaly jezdím. Cheb byl rozprodán, hradečtí dlouho první ligu nehráli, tak mi k srdci přirostl Baník.

Nebudete to mít s fanděním příští domácí kolo těžké? Pod lízátka právě přijede Baník Ostrava.

Pokud by Vás zajímalo, komu budu v příštím kole v utkání FCHK - FCB více přát, tak vězte, že tomu, kdo to bude aktuálně více potřebovat.

A tip na výsledek?

Myslím si, že utkání skončí 1:1.

Co byste Votrokům na jejich pouti Gambrinus ligou popřál.

Jen to nejlepší. Poznal jsem, jak klub funguje. Je to jedna velká rodina. Poznal jsem, že ho řídí čestní a kvalitní lidé, kteří berou své funkce v oddíle jako své velké hobby a  nikoliv jako suchý tvrdý byznys. Jsem naprosto přesvědčen, že Hradec první ligu úplně v klidu zachrání. Votrokům bych popřál, aby nebyli politiky obelháni v problematice nového stadionu tak, jak se to stalo v Ostravě. Hradec Králové a celý náš kraj si zaslouží první ligu hranou na reprezentativní nové aréně. A proto: "hodně štěstí Votrokům v boji na všech frontách".

Děkuji za rozhovor.

(Zdroj článku na www.fchk.cz)


Poptejte párty stan

Poptejte párty stan

Pro okamžitou možnost poptávky vyplňte následující údaje. Nebo využijte komplexní objednávku.


Potřebujete party stan? Kontaktujte nás.

Google+

© 2024, partystan.cz s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

X

Přejete si zakoupit party stan, navštivte náš E-SHOP TENTINO.CZ

Mám zájem pouze o PRONÁJEM + PRODEJ

Nahoru ↑