777 25 95 25 24/7 nonstop linka


Kvalitní párty stany odolají větru, dešti. Přesvědčíme vás!

Pokud pořádáte oslavu, svatbu, venkovní veletrh či jinou akci a bojíte se, zda vám vše nepokazí nepříznivé počasí, můžeme vás potěšit. Na počasí se už nemusíte ohlížet. Odolnost a stabilita párty stanů, které vám nabízíme k pronájmu či prodeji, je překvapivě vysoká! Ani ve větru vám neulétnou, a pokud začne pršet, vy můžete být v klidu. Opláštění našich stanů je totiž voděodolné a systém kotvení vás mile překvapí.

Pronajmeme vám kvalitní nůžkové stany

Stabilita a odolnost i za špatných povětrnostních podmínek

Stany, které vám pronajímáme, jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které splňují přísné požadavky na stabilitu a odolnost dle platných evropských norem. Pokud fouká silný vítr, musí být stan kompletně oplachtován, aby se vám dovnitř vítr nedostal.

U stanů také nikdy nepodceňujte kotvení. Pokud přijde vítr, může být odlétnutý stan velice nebezpečný. Naše stany jsou opatřené kovovými patkami s otvory, do kterých se upevňují kotvicí hřeby. Nabízíme vám navíc i nadstandardní příslušenství, jako jsou železné zátěže nebo zátěže s pískem, díky kterým je stabilita ještě vyšší.

Pořádáte akci a potřebujete spolehlivý párty stan? Napište nám, máme pro vás nejstabilnější a nejodolnější stany na trhu.

Kotvení je také ideální na měkkém povrchu, například na trávě. Často se ale staví na dlažbu či asfalt, do kterého je třeba vyvrtat díry pro hmoždinky a dlouhé vruty. Dlažba se dá navíc v místě potřeby rozebrat, aby nedošlo k jejímu poškození. A pokud si objednáte stan s rámovou podlahou, kotví se do této podlahy bez nutnosti vrtání.

Stabilní konstrukce je základ

Pronajmeme vám kvalitní nůžkové stanyCo se týče stability konstrukce našich stanů, pevně si za ní stojíme. Kvalitní nůžkové stany jsou vyrobené z celohliníkové konstrukce bez plastových spojů. To je totiž zárukou mechanicky odolného stanu. Naše stany navíc mají na konstrukci povrchovou úpravu s eloxem, který zabraňuje rezivění.

Zajímáte-li se o opravdu pevné stanové konstrukce, doporučujeme Big Hexagon Extreme s hexagonálním průřezem stojen, který naleznete například v našem katalogu. Představuje nejlepší možnost pro kotvení na trhu i v horších podmínkách. Tento stan vám bude sloužit i v takových povětrnostních podmínkách, ve kterých konkurenční stany kolabují.

Pod našimi stany nezmoknete

Zákazníci se nás často ptají na opláštění našich stanů. Plachtové díly jsou z potahové polyesterové tkaniny, na které je oboustranný nános PVC. Mají hydrofobní a fungicidní úpravu. To znamená, že odpuzují vodu a jsou chráněné proti plísním. Materiály, zpracované pomocí vysokofrekvenčního sváření, unesou až trojnásobnou váhu sněhu oproti stanům svařovaným horkým vzduchem. Samozřejmostí je snížená hořlavost plachet (M2/B1). Výsledkem všech těchto ošetření je to, že pod stanem nezmoknete, vítr neroztrhne plachtu a ani ve vlhkém prostředí nechytí plíseň.

Kvalitní párty stany odolají větru, dešti


Chcete si od nás pronajmout stabilní a odolný stan na svou párty? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Poptejte párty stan

Poptejte párty stan

Pro okamžitou možnost poptávky vyplňte následující údaje. Nebo využijte komplexní objednávku.


Potřebujete party stan? Kontaktujte nás.

Google+

© 2024, partystan.cz s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

X

Přejete si zakoupit party stan, navštivte náš E-SHOP TENTINO.CZ

Mám zájem pouze o PRONÁJEM + PRODEJ

Nahoru ↑